Dajana&Kamil via Facebook 2018-05-29 8:21:27 PM
Zdecydowanie najlepsi w tym co robią!! Polecamy z całego serducha Asna Film. Szymon i Ania wykonali kawał mega świetnej roboty. Lepiej nie mogliśmy trafić więc jeśli chcecie mieć niepowtarzalny film uwieczniający Wasz Najpiękniejszy Dzień to nie zastanawiajcie się i ustawcie w kolejce! Pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera a i śmiechu nie zabrakło;) Oprócz reportażu ze ślubu, nagrywaliśmy z Szymonem również podziękowania dla Rodziców. Niespodzianka chwyciła za serca nie tylko naszych Rodziców ale i gości:) Polecamy, polecamy, polecamy!!!!
P.S. Stokrotne dzięki <3
Dajana & Kamil Wolniak


Natalia 2017-09-08 11:11:56 AM
Polecam całym serduchem. Bo jakość filmu to jedno. Ale ważne jest też, że kamerzysta i foto są przy nas przez cały dzień. Należy więc zadbać, żeby byli też klawymi ludźmi. Ania kamerzystka oglądała mój goły tyłek zapinając mi pas do pończoch ;D a Szymon nabijał się z Michała i jego muszki. To Szymona rada, że po wejsciu do kościoła mam spojrzeć na Michała, spowodowała, że świat dla mnie zniknął i liczył się tylko Michał. I dzięki Szymonowi i jego radzie, przemarsz przez Kościoł to jeden z moich ulubionych momentów tego dnia. Trzeba pamiętać, że Ci ludzie staną się częścią naszych wspomnień już na zawsze.

edit po obejrzeniu filmu: To, że po pierwszych 10min filmu płakałam ze wzruszenia, żeby potem przed kolejne 20min się śmiać, i w połowie filmu znowu się wzruszać do łez, też o czymś świadczy...a świadczy o talencie Ani i Szymona do wyłapywania cudownych momentów. To jak oni pięknie sfilmowali bliskie mi osoby, wprawia mnie zachwyt za każdym kolejnym odtworzeniem filmu! to że widzę na twarzach bliski ich emocje. To że widzę, jak najbliższy mi kuzyn czule daje buziaki narzeczonej - myśląc pewnie, że nikt nie patrz :D. Albo jak przyjaciółka poprawia garnitur ukochanemu, żeby się dobrze prezentował...albo jak robi mi zdjęcie telefonem i ma taki pełen czułości uśmiech...to są momenty których ja nie byłabym w stanie zauważyć. Co więcej, mam wrażenie, że Ania i Szymon tą kamerą wyłapują więcej emocji, niż ludzkie oko! A już totalnie rozwala mnie to, że na tym filmie widzę nie tylko emocje które my wzbudzamy w gościach, ale widzę też emocje wśród gości. I widziałam oglądając z nimi film, że ich też to wzrusza. Właściwie nasz film, opowiada nie tylko naszą historię, ale też historię naszych gości. I jest niejako również ich filmem. I za to kochana Asno, będę Wam już zawsze wdzięczna!


Ania i Marcin 2017-01-11 9:20:03 PM
POLECAMY, POLECAMY I JESZCZE RAZ POLECAMY ! Rewelacyjnie zmontowany film ! świetnie dobrana myzyka która idealnie komponuje się z momentami wesela, ciekawe ujęcia, duże zaangażowanie i pomysłowość, ! jakość filmu napewno WAS pozytywnie zaskoczy! Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, dziękujemy za śliczną pamiątkę z tego wspaniałego dla nas dnia i szczerze wszystkim POLECAMY :)
Pozdrawiamy Ania i Marcin


Angelika i Krzysztof 2016-10-27 8:28:17 PM
Decyzję o wyborze kamerzysty na Nasz Ślub podjeliśmy miesiąc przed i to właśnie spotykając w niecodziennych okolicznościach Szymona. Była szybka:) Wiedzieliśmy czego się spodziewać tylko po przykładowym materiale, ale to co dla Nas wykonali przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Ania i Szymon to wspaniali, przesympatyczni ludzie, którzy zrobili na prawdę kawał dobrej roboty na naszym ślubie. Zarażają swoją charyzmą i pozytywynym nastawieniem. Materiał jest świetny, idealnie dobrana do nas muzyka i uchwycone najlepsze momenty Tego Dnia. Polecamy każdemu kto się jeszcze nie zdecydował - na prawdę warto! Nie można mieć wspanialszej pamiątki:) Dziękujemy raz jeszcze! A&K


Kamila i Shiek via facebook 2016-09-12 6:07:57 PM
Chciałam bardzo podziękować Asna Film za tak wspaniały klip ♡♡♡
Was nie trzeba reklamować wystarczy obejrzeć jakikolwiek film waszej produkcji i od razu wiadomo z kim ma się do czynienia profesjonaliści z najwyższej półki.
Współpraca z Wami to sama przyjemność. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy Kamila & Sheik


Ela 2016-08-09 7:56:25 PM
Długo zbierałam się co napisać- chciałam aby było wyjątkowo, ale jak tu napisać coś orginalnego przy takich komplementach. Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Duetu Jacka z Basią i Szymona to symbioza. Decyzja 3 dni przed weselem o Naszej współpracy to najlepsza z możliwych- przywróciłeś mi wiarę w super kamerowanie. Jeszcze raz dziękuje ze podąłeś wyzwanie w takim czasie. Do filmu i zdjęć będziemy często wracać a Wy pomogliście nam ten cudowny dzień uwiecznić. Zdecydowanie macie Naszą rekomendację, Twój profesjonalizm, podejście do klienta, entuzjazm, poczucie smaku, umiejętności to jedne z nielicznych Twoich zalet. Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych-jeśli filmowanie to tylko Szymon. Cudownie potrafi podnieść ciśnienie 15 minut przed wyjściem na ceremonie,że zwija sprzęt bo nie było przelewu :P- nie zapomnę Ci tego - wszystkim opowiadam :):) Cieszymy sie, że Cie poznaliśmy


Kamila i Gregor 2016-07-24 10:26:32 PM
Szymon i Ania to bardzo zgrany duet, idealny, aby profesjonalnie oprawić wesele! Zarówno krótki clip, podziękowania dla Rodziców, jak i cały film z wesela nagrany jest z pomysłem, podkład muzyczny idealnie dobrany. Kapitalny montaż, rewelacyjne wstawki, pełen profesjonalizm - efekt końcowy pozytywnie zaskakujący! Oglądamy ciągle i nie możemy się napatrzeć! Słowo "dziękujemy" to za mało, żeby wyrazić nasze zadowolenie. Razem z FotomatArt pracujecie profesjonalnie i na najwyższym poziomie - a to wszystko w bardzo swobodnej atmosferze! POLECAMY!!! You made our day! Pozdrawiamy! Kamila&Gregor


Weronika&Marcin 2016-01-26 12:32:21 PM
Ktoś nad nami czuwał, że na Was trafiliśmy :) Wykazaliście się bardzo dużym profesjonalizmem w swojej pracy. Potrafiliście rozładować zbędne emocje i jak się nakręcaliśmy potrafiliście przypomnieć co w tym dniu jest najważniejsze. Nie wiemy jak to zrobiliście ale podczas wesela byliście niewidoczni:) to bardzo duży plus, wszyscy goście czuli się przy Was bardzo naturalnie. Minus za to, że nikt nie nagrywał jak goście jedli rosół... niedopuszczalny błąd... żart oczywiście:P:P:P Świetna współpraca z fotografem, żadnych problemów, zawsze dostępni z tysiącami pomysłów. ASNAFILM to doświadczenie, zaangażowanie, pasja. Dzięki temu powstał wg Nas świetny materiał! Wszystkim polecamy! Jeszcze raz dziękujemy!!!


Ala i Kamil via facebook 2015-11-09 4:59:05 PM
Zaufałem Wam... Powierzyłem Wam moje wesele.. Miała to być pamiątka na całe życie, do której mogę wracać kiedy chcę... Miałem mało czasu na dokręcanie detali, które był dla Was ważne, dla mnie "ja pier*le, czego mu brakuje, przecież wszystko jest. Dobra ta godzinka niech stracę"... A teraz... A teraz widzę, że to była jedna z najlepszych decyzji w życiu. Zrobiliście robotę na najwyższym poziomie. Jesteście dyspozycyjni, do tego mega sympatyczni, praca z Wami to była przyjemność! Oglądam film chyba setny raz i podoba mi się co raz bardziej. Materiał z wesela, jak to materiał, ale oprawa! Wydobycie z materiał to co najlepsze! Dałem wolną rękę co do efektów czy muzyki. Sam bym lepiej nie wybrał. Jesteście najlepsza ekipą pod słońcem, dodatkowo ratujecie tyłek (wiecie o co chodzi) :) Polecam 12/10.


Marta via facebook 2015-10-26 8:10:00 PM
Miesiąc miodowy minął...zaczynam wspominać. Pięć godzin w pięciu minutach i cali my. Dziękuję za ten fantastyczny dzień w cudownym towarzystwie oraz piorunujący jego efekt. Montaż jest bezbłędny, a te szczegóły -jestem zachwycona. Moje uznanie Szymonie, ten film odzwierciedla nie tylko Twoje pełne zaangażowanie i profesjonalizm ale i ogromną pasję!Bardzo chętnie przyjmiemy każdą opinię, możecie Państwo zrobić to korzystając z formularza poniżej:

Imię:


Email:


Twoja wiadomość: